עלינו

מה שמניע אותנו לפעול

דבר המנכ"ל

רפי גייזנברג:

הקמתי את "רגיד" במטרה להביא לידי ביטוי את כל הידע שנצבר בתחום ניהול פרויקטים בתעשיה הנקיה ולהציב סטנדרט חדש של עשיה תוך ביצוע של תכנון קפדני ועמידה בתנאי הרגולציה המחמירים ביותר בתקנות הבינלאומיות.

אני רואה בלקוחותינו לאורך השנים שותפים לדרך. עבורי ועבור החברה הם המגדלור שמנחה אותנו לעבר היעד שהצבנו לעצמנו וגורמים להם לבחור בנו בכל פעם מחדש. לכן ההבטחה שלי לכל לקוח היא שקט נפשי, הידיעה שהפרויקט שלו בידיים הטובות ביותר תוך עמידה מלאה ביעדי תקציב מאתגרים ולוחות זמנים קפדניים

אני רואה ב"רגיד" עסק משפחתי, בית בריא, בטוח וחם למועסקים בה ומטפחים את צוותי החברה במטרה לעודד את היכולות והצירתיות של כולם.

רפי גייזנברג

רגיד

מובילה בתחום ניהול פרויקטים מורכבים לתעשיה הנקיה בישראל

"רגיד" עוסקת בניהול,תכנון, פיקוח ובינוי של מפעלים תעשייתיים ומעבדות לתעשייה הנקייה וניהול פרויקטים מורכבים בתחום האנרגיה. החברה פועלת מזה כשני עשורים בקירוב שנים ומציעה ללקוחותיה את השירות המקיף מסוגו בישראל – משלב התכנון הראשוני ועד הביצוע בפועל של הפרויקט ומסירה ללקוח. "רגיד" מציעה ללקוחותיה את הביטחון הנובע מהידיעה שהפרויקט שלהם בידיים המקצועיות ביותר וכל שלב מתוכנן בקפידה כדי לעמוד בכל היעדים בצורה מושלמת.

החברה הוקמה בשנת 2003 על ידי רפי גייזנברג במטרה להציב סטנדרט מקצועי חדש בתחום ניהול הפרויקטים לתעשיה הנקייה. עם השנים החברה קנתה את מקומה בצמרת הגופים המקצועיים בישראל ובעולם המתמחים בניהול בהצלחה של פרויקטים מורכבים בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

משימה

המשימה שלנו

לספק ללקוחותינו את השירות המדויק, הטוב ביותר, בתנאים הטובים ביותר תוך עמידה בכל היעדים שהציב לנו. המשימה שלנו היא להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים.

פועלים בחזית החדשנות הטכנולוגית

כחברה "רגיד" מאמינה בחשיבותה של הטכנולוגיה כמנוע צמיחה משמעותי ואמצעי ליצירת יתרון תחרותי משמעותי. לכן, אנחנו פועלים בחזית החדשנות הטכנולוגית כדי להביא ללקוחותינו את החוכמה, המוצרים והידע מהמובילים בעולם.

כל התהליך תחת מטריה אחת

צרכי הלקוח כערך עליון

"רגיד" שמה לנגד עיניה את צרכי הלקוח כערך עליון בכל פעילותה. צוות החברה המקצועי פועל מתוך ההבנה שמצופה ממנו לספק את התוצר הטוב והמקצועי ביותר תוך התאמה מושלמת לצרכי ומשאבי הלקוח תוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ויעדי התקציב שהוקצה לפרויקט. זאת הסיבה שכל אחד מלקוחותיה של "רגיד" יודע את הדבר החשוב ביותר עבורו – יש על מי לסמוך. יש על מי לסמוך משלב התכנון ועד שלב הביצוע והמסירה, יש מי שרואה את טובתו לנגד עיניו ויעשה הכל על מנת לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר לאורך של שלבי הפרויקט.

"רגיד"- יש על מי לסמוך

הפרויקט שלך בידיים טובות.

צוות מקצועי של מומחים לשירותך

צוות המשרד כולל כ 30 עובדים ומומחים בתחום הבינוי והמערכות אשר אמונים על ביצוע קפדני של ניהול, תיאום ותכנון, פיקוח ואינטגרציה של מערכות. במשך שנות פעילותה החברה ביצעה פרויקטים ושיתפה פעולה עם גופים מובילים בתחומי הפארמה, אנרגיה, מזון ותעשיות שונות עבור חברות בינלאומיות וחברות המובילות במשק.

שותפים עסקיים

perkins-will

Perkins+Will

פרקינס וויל היא חברת אדריכלות ועיצוב בין-תחומית, מבוססת מחקר, שהוקמה בשנת 1935 ונוסדה מתוך אמונה שלעיצוב יש את הכוח לשנות חיים ולהעצים קהילות.

arup

Arup

המשרד, המוקדש לפיתוח בר-קיימא, הוא קולקטיב של 18,000 מעצבים, יועצים ומומחים העובדים ב-140 מדינות.

hoare

Hoare Lea

חברת ייעוץ הנדסי עטורת פרסים עם צוות של מהנדסים, מעצבים ומומחים טכניים. אנו מספקים פתרונות חדשניים לאתגרים הנדסיים ותכנוניים מורכבים למבנים.

eyp

EYP

פורטפוליו שלם של שירותי ייעוץ והנדסה שיובילו אותך באסטרטגיה, בתכנון, באינטגרציה וביעילות התפעולית של מתקני מרכז הנתונים שלך.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן